Hakkımızda


İstanbul Ataşehir’deki modern tesislerinde faaliyetlerini sürdüren ve ürününe markası PENUAR adını veren  Firmamız ;  20 yıllık ticari tecrübe ve birikimlerini iş ortakları ile paylaşma ilkesinden hareketle sektörünün tercih edilen değeri olmuştur.  Kurulduğu  günden bu güne %100 kalite ilkesinden ödün vermeyen Firmamız, sadece yurt içi değil yurt dışında da kuaför salonlarını renklendiren, farklı tasarım ürünleri ile sektöre ve rakiplerine ışık olmaya devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ile sektörün ihtiyaçlarını yakından takip eden Firmamız, kullandığı teknoloji ile de salon personellerinin şıklığı ve rahatlığını göz önünde tutarak geliştirdiği ürünlerde kaliteyi her zaman ön planda tutmaktadır.

Firmamız, baskılı/baskısız Saç kesim önlüğü, baskılı penuar, boya önlüğü, fön önlüğü, personel önlüğü, beyaz iş önlüğü, kimono, güzellik uzmanı önlüğü, boya tutmayan boya önlüğü, açıcıdan etkilenmeyen boya önlüğü, baskılı tişört gibi ürünleri en üst kalitede ve titizlikle üretmektedir.

Firmamız rutin imalatlarının yanında Firmalara özel promosyonel/butik imalatlar da yapmakta ve Kurumsal saç bakım ve boya markalarına, yüksek adetli baskılı penuar, boya önlüğü, saç boyası kabı, saç boya fırçası, havlu ürün  konseptleri sunmaktadır.

Kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen kuaför salonları için de daha  küçük adetlerde  baskılı penuar iş önlüğü, tişört, gömlek üretimi yapmaktadır.

Kurumsallaşma yolunda ilerleyen kuaförlerimize, markalaşma sürecine destek olmak amacıyla, tasarım konusunda  ÜCRETSİZ  hizmet vererek,  kendi markalarını oluşturma ve markalarını kullandıkları tekstil ürünlerine basmakla ilgili ileri teknoloji baskı makinaları ile yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Afrika, Türki Cumhuriyetler için de  imal ettiği  özel ve yüksek kaliteli ürünler ile PENUAR markası bir çok kuaförün birinci tercihi haline gelmiştir.

about1

Misyonumuz

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek, firmamıza özgü ürün ve hizmetler ile yurt içi ve yurt dışında sektöre kaliteli hizmetler sunarak, ülkemize katma değer yaratmakta öncü olmak.

Vizyonumuz

Sektöründe hak ettiği yurt içi liderliğini sürdürürken ,uluslararası standartta imalatını sürdürdüğümüz ürünlerin mevcut pazarlarda daha etkin olması ve alternatif yurt içi yurt dışı pazarlardaki alıcı ve satıcılar ile buluşturmak hedefimizdir.

Referanslarımız